ІМПУЛЬС, ЗАТ (Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, просп. Радянський, 71)

2018-07-19 18:44 ІМПУЛЬС, ЗАТ

Юридична адреса:93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, просп. Радянський, 71 Фактична адреса:93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, пл. Перемоги, 2 Телефон основний:(06452) 29587 Телефони контактні:(06452) 29582, (06452) 60348 Електронна пошта:pivovarov@imp.lg.ua Сайт:www.imp.lg.ua

Про компанію

Керівник:Єлісеєв Владімір Васильович — директор

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:21786111

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Основні напрями діяльності - розробка, виробництво і впровадження програмно-технічних засобів для АСУ ТП в різних галузях промисловості : тепловій і атомній енергетиці, хімії, нафтохімії, металургійній, газовій і інших.
Всього по розробках СНПО ”Імпульс” випущено більше 20 тис. обчислювальних комплексів, що управляють. Вони поставлені в усі республіки колишнього СРСР, країни СЭВ, а також в Японію, Фінляндію, Індію, Китай, В’єтнам.
Обчислювальні комплекси СНПО, що управляють, ”Імпульс” експлуатуються на переважній більшості атомних і великих теплових електростанціях колишнього СРСР, на ”Азовсталь”, ”Криворіжсталь”, Київському механічному заводі ім. Атонова, ЗАТ ”Північнодонецьке об’єднання ”Азот””, на космодромі ”Байконур”, в Центрі управління польотами, в Центрі підготовки космонавтів, на Московському і Санкт-петербурзькому метрополітенах, в експедиційних геофизичних центрах і на багатьох інших об’єктах.


mprop-pokrovskoj.html
mprs-studo--tov-m--kiv-.html
mprt-knigi--toropec.html
mprt-mechta.html
mps--privatna-frma-odeska.html
ooowv.sochirenta.com dij.sochirenta.com ejr.sochirenta.com pe.sochirenta.com
ooobio.sochirenta.com/teluk-nd-rekviziti.html nt.sochirenta.com/chas--pp-vidavnichij-dm-m.html bet.sochirenta.com/k--k-nvest--tov-m-.html czg.sochirenta.com/ooo-evromens-g-.html